MARK Digiryhmä johtokunta

Pasi Viherlaakso, pj
Kaupallinen johtaja, partner
Naisten Kaupunki Markkinointi & Kustannus Oy
050 527 1017
pasi.viherlaakso@cityshoppari.fi 

Jarkko Kurvinen, vpj
Markkinointipäällikkö, Plutoni Oy
044 347 9344
jarkko.kurvinen@plutoni.fi 

Nina From
markkinointi- ja koulutuspäällikkö, TIVIA ry
050 5675580
nina.from@tivia.fi

Tero Leponiemi
Markkinointipäällikkö, PAM
040  1945544
tero.leponiemi@pam.fi

Toni Leppänen
Head of Marketing Insight, Sanoma Media Finland
040 687 6039
toni.leppanen@sanoma.fi

Rami Meling
Liiketoiminnan kehittämispäällikkö
Suomen Asiakastieto Oy
040 838 4380
rami.meling@asiakastieto.fi

Satu Nikula
Markkinointipäällikkö, Veikkaus Oy
040 5602778
satu.nikula@veikkaus.fi 

Petri Tervala
Head of new business, Clear Channel Suomi Oy
040 900 2815
petri.tervala@clearchannel.fi 

Räätälöityä ravintoa koirallesi

MARS FINLAND OY (2007)

Kun haluat pitää iskulauseestasi kiinni, rekisteröi se Iskulauserekisteriin

Kirjaudu MARKin jäsensivuille

MARK tarjoaa jäsenilleen ensiluokkaisia mahdollisuuksia ammatilliseen kehittymiseen ja verkostoitumiseen. Etkö ole vielä jäsen? Liity mukaan!

Unohdin salasanani!

Miksi liittyä jäseneksi? x